Particuliere verhuur

Op camping De Kleine Wolf zijn verschillende chalets, sta- of toercaravans particulier te huur. Zijn deze accommodaties verhuurd in een periode dat u op onze camping wilt verblijven? Niet getreurd! Er zijn jaargasten die hun chalet, sta- of toercaravan verhuren in periodes dat zij zelf niet op de camping verblijven.

Let op: deze lijst is alleen op desktop beschikbaar

Eigenaar Type/Personen Kampeerplaats Contact Reeds verhuurde periode 2024 Huisdieren toegestaan ja/nee
Zuidema Chalet  Berkenhoek 18 kolblei@home.nl Week 27 t/m 30 Nee
6 personen 06-23183729
Van Engelsman Tourcaravan  Bosuil 3 j.aengelsman@gmail.com Nee
4 personen 06-53985828
Aaftink/Breur Tourcaravan  Bosuil 7 jf.breur@gmail.com Nee
4 personen 06-48573821
Hoekstra Tourcaravan  Bosuil 11 bordercollielayka@outlook.com week 30 t/m 34 Nee
5 personen 06-50595473
Krijnsen Stacaravan  Houtsnip 10 mck.bruning@home.nl Nee
4 personen  06-28092033
Krijnsen Tourcaravan   Houtsnip 6 mck.bruning@home.nl Nee
4 personen  06-28092033
Brasjen Tourcaravan   Buizerd 12 janinerutten13@gmail.com Nee
4 personen 06-15345169
Schorren Tourcaravan   Fuut 19

p.schorren@gmail.com 

Week 29 t/m 35 Ja
4 personen  06-40043152
Schuurman Tourcaravan   Fuut 20 agnesendolf@gmail.com Ja
4 personen 06-40569036
Bruning Stacaravan  Houtsnip 8 bruningjng@gmail.com Nee
4-6 personen 
Hiddingh Tourcaravan   Koolmees 24 hiddingh@home.nl Nee
4 personen  06-41748930
Schipper Tourcaravan   Boomvalk 11 mschipper25@gmail.com Nee
4 personen 06-12785449
Weiden Chalet  Berkenhoek 17 desireevanderheide@hotmail.com  Nee
4-6 personen 06-18668411
Dunnewind Tourcaravan  Houtsnip 9 w_dunnewind@hotmail.com Nee
6 personen 0523-676480
Weidijk Tourcaravan Bosuil 5 sukeir@gmail.com
6 personen 06-10777099
Woltman-Vonck Chalet Berkenhoek 15 m.y.vonck@gmail.com  Nee
5-6 personen 06-27340602
Kemna Tourcaravan Bosuil 9 lindakemna@home.nl  Nee
4 personen 06-33854426
Van Hardeveld  Stacaravan Buizerd 5  wejoka123@gmail.com
4 personen
Blok Tourcaravan Buizerd 3  Julietteblok@hotmail.com  Nee
6 personen 0655596858

Geüpdate op 29 januari 2024 om 12:00 uur