Outdoor Living Lodges

Beleef het campinggevoel met het comfort en de luxe van een vakantiebungalowtje.

De Outdoor Living Lodges zijn een soort kampeerbungalows gelegen aan de rand van het kampeerveld Fazant (achter aan de rand van nr. 4 t/m 13) met uitzicht op het bos en onze dierenweide.

Stelt u zich eens voor: ’s morgens rustig ontwaken en op uw overdekte veranda heerlijk ontbijten met z’n tweeën of met het hele gezin, genietend van de rust en het uitzicht. Daarna gaat het beginnen, de camping begint te ‘leven’ en de activiteiten, georganiseerd door het animatieteam tijdens de schoolvakanties, barsten los. De kinderen kunnen hun gang gaan, maar u kunt ook kiezen voor een stevige wandeling of een prachtige fietstocht door het mooie Vechtdal en ’s avonds nagenieten en gezellig babbelen, onder het genot van een heerlijk glaasje wijn, zittend op uw veranda, in de schommelstoel terwijl de kinderen vredig in hun bedje liggen te slapen.

Inrichting
De lodges zijn compleet gemeubileerd. Er is een ingerichte keuken met vaatwasser, magnetron, senseo en koelkast. Natuurlijk mag een flatscreen-tv ook niet ontbreken. Voor het terras is tuinmeubilair en een parasol aanwezig. Daarnaast beschikt elke lodge over een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet. Op de veranda staan 2 mooie schommelstoelen voor u klaar! Linnenpakketten zijn in alle lodges aanwezig. U dient alleen hand- en theedoeken mee te nemen.

Indeling
De 4-persoons lodges hebben één slaapkamer met een 2-persoonsbed (1.40 m breed) en één slaapkamer met een stapelbed. De 6-persoons lodges hebben één slaapkamer met een 2-persoonsbed (1.60 m breed) en één slaapkamer met twee 1-persoonsbedden, waarvan er 1 te gebruiken is als kinderledikantje d.m.v. een hekje. Boven is nog een slaapgelegenheid voor 2 personen, een zgn. beddenstee.

Inrichtig 4-persoons outdoor living lodge Inrichtig 4-persoons outdoor living lodge